Ferforje Tasarım Program Nedir? :
 
Ferforje motif ve modellerinin çok fazla miktarda olması, ferforje müşterilerine model beğendirme konusunda sıkıntılar yaratmaktadır. Bu nedele ferforje uygulamalarını müşterilerine beğendirmek zorunda olan firmalar çağımızın vazgeçilmesi olan bilgisayarı kullanmaları zorunlu hale gelmiştir. O kadar ki müşteriler artık yaptıracakları işin bir çizim ile kendilerine gösterilmesini istemektedirler.İşte İZLEN YAZILIM olarak 2002 yılında yazdığımız Ferforje Tasarım ve Çizim Programı İZFORJE nin tüm uygulamacı firma yada kişilere ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Alanında İlk ve Tek Olan Ferforje Tasarım Programı firmamız tarafında sürekli olarak günün ihtiyaçlarına göre geliştirilmekte ve kullnıcıların beğenisine sunulmaktadır. 
 
Ferforje Tasarım Program İle yapılan örnek çizimleri  ferforjecizim.com   web sayfasının çizimler bölümde inceleyebilirsiniz.Sürekli olarak güncellenecek bu sitede birbirinden güzel çizimler yer almaya devam edecektir.
 
Sizde müşterilerinize yapacağınız uygulamaları çizimler ile tanıtmak istermisimiz ? O halde programın Demosunu indirip nasıl kullanıldığına bir bakmanızı öneririz.Eğer ücretsiz 15 günlük full sürüm kullanmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz durumunda 15 günlük full sürüm kullanma imkanı sağlayabiliriz.