E-Faturanın Özellikleri

e-Faturanın Özellikleri: Mobilden, tabletten veya bilgisayarınızdan faturalarınıza erişebilirsiniz. Faturalarınız sizin için en az 10 yıl boyunca anlaşma yaptığınız özel entegratör tarafından saklanır. Sınırlama olmaksızın toplu fatura gönderimi yapabilirsiniz.


E-Fatura Avantajları

e-Fatura Avantajları? E-Fatura ile beraber Noter Onay maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz. E-Fatura sistemi ile beraber geçmişe dönük fatura arama ve bunun için vakit kaybetme derdi ortadan kalkıyor.  Fatura kaybolma, fatura çıktısı alma, kağıt masrafı derdinden kurtulmuş olursunuz Masraf kalemlerinizi düşürerek, iş gücünüzü artırabilirsiniz. E-Fatura ile faturalaşma sürelerinizi kısaltarak zamandan avantaj sağlayabilirsiniz. E-Fatura ile beraber kâğıt faturalardan kurtuluyorsunuz. D...


E-Fatura Mükellefi misiniz ?

E-Fatura Mükellefi misiniz ? 2017 yılı ve takip eden dönemlerde brüt olarak satış hasılatı 10 Milyon TL ve üzeri olan tüm kurum ve kuruluşlar 421 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu kapsamında e-Fatura mükellefidir. 19.10.2019 Tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ve Vergi Usul Kanunu VUK 509 Tebliğe göre 2017 yılı ve takip eden dönemlerde brüt olarak satış hasılatı 5 Milyon TL ve üzeri olan tüm kurum ve kuruluşlar e-Fatura mükellefidir. 


E-Fatura Nedir

e-Fatura Nedir? e-Fatura, faturalarınızı gönderip alabileceğiniz, faturalarınızı saklayabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz elektronik fatura sistemidir.    


PROGRAMLARIMIZ HİZMETLERİMİZ S.S.S.

Ticari Otomasyon Programı

 

 

Nakliye Takip Programı

 

 

Barkodlu Perakende Satış Programı

 

 

Ferforje Tasarım Programı